Wchodzimy w bitcoina

bitcoin inwestowanie
bitcoin inwestowanie

Tak, nastał ten dzień kiedy Daniel przełamał swoją niemoc i nieufność do wszystkiego co internetowe zaczynając inwestowanie w bitcoina!.

Zaczynam skromnie od 50 zł w tym(sierpniu!) miesiącu.

Dlaczego tak skromnie? Nigdy nie grałem na giełdzie. Ta suma ma mi pomóc uczyć się grać. Jeżeli uda mi się z 50 zł zrobić chociażby 60 zł i wyżej zacznę inwestować sumy trzy cyfrowe raz w miesiącu.

Zaczynam na bitmarket i poloniex

Poloniex z tego względu, że mamy do wyboru więcej pochodnych bitcoina.

Pierwsza inwestycja będzie w bitcoina gdyż jak wszyscy wiedzą cały czas jest nadmuchiwana bańka i jego wartość rośnie(i będzie rosła nadal).

Osobiście chce przełamać w sobie pewne przekonanie, że to nie dla mnie i tylko stracę. Chce się wreszcie nauczyć zarabiać, a w ten sposób przez internet, nigdy nie próbowałem. Może okazać się, że to mój sposób na życie. Wiele osób nie próbuje czegoś z obawy o coś. W tym przypadku już tak było. W marcu już chciałem kupić bitcoina jeszcze jak media tak hucznie o nim nie mówiły. Gdybym to zrobił dzisiaj mógłbym wyciągać sporą sumę no ale jak się czeka i boi to tak się ma. Oczywiście wiem, że nie ma sukcesów bez porażek i na pewno coś stracę, a przynajmniej muszę gdyż na 100 % gdzieś po drodze popełnię błędy i każdy z nas je popełni choćby słuchać najlepszego na świecie coach’a.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*