Revshare czyli kto zarobi a kto straci

Revshare to taki program, który dzieli się zyskami z użytkownikami w zamian za obejrzenie 10 reklam dziennie i wykupowaniu tzw. AdPacków, czyli wyświetleń strony internetowej i to tyle. Cały biznes.

Jeden AdPack kosztuje 50$ i w ciągu 120 dni generuje Ci zysk 5$, czyli masz 55$, które możesz wypłacić albo reinwestować. Proste jak budowa cepa.  Adpacki możesz wykupić dowolną ilość, im więcej tym więcej masz zysku. Tym więcej kapitału pracuje.

Kurcze jak to wszystko pięknie wygląda! A co lepsze…to naprawdę działa i te programy wypłacają zarobiony zysk! Naprawdę! I to każdemu…kto był pierwszy w programie podczas gdy ciągle ktoś dołączał i wpłacał pieniądze. Niestety ale prawda jest brutalna, Tego typu programy wypłacają pieniądze do momentu kiedy są popularne. Jeżeli ich rentowność spada nie zobaczysz swoich pieniędzy. Bo nie ma z czego Ci wypłacić. Kiedyś interesowałem się tego typu programami. I da się na nich zarobić ale nie kosztem swojej pracy a kosztem innych. To jest piramida finansowa. Wszystko za pięknie wygląda. Pewnie nie raz spotkałeś się z tego typu programami.

Uwierz, zanim zechcesz zainwestować w coś takiego sięgnij opinii, kogoś kto siedzi w finansach na pewno Ci odradzi.

Dlaczego bogaci nie inwestują

Zapewne oglądałeś filmiki na YT jak promują tego typu programy. Jeżeli są takiego dobre to czemu padają po roku lub dwóch? Dlaczego w takie programy nie inwestują bogaci ludzie, przecież mają czysty zysk z 3 miesiące, lepiej niż na giełdzie? Nie zastanawiało Cię to? Mnie zastanowiło. Każdy szanujący się biznesmen by się tylko zaśmiał i uznał to za niezły żart. Tego typu programy dają zarobić tylko ich liderom, naganiaczom poleconych. Nie wiem czy zauważyłeś ale ostatnio zmniejszyła się popularność MLM a wręcz wybuchała Revshare – bo liderzy MLM przeszli do programów Revshare. Poza tym wrato wspomnieć o tym, że 90% wypłat w tego typu programach pochodzi z wpłat (kupowaniu Adpacków) innych użytkowników i jak wspominałem wcześniej, jeżeli ludzie przestaną kupować Adpacki, program przestanie płacić – i to cała logika tych programów.

Osobiście nie mam zamiaru Cię zniechęcać do tego typu programów. Ale mniej się na baczności przy tego typu inwestycji i miej świadomość o istniejących zagrożeniach. A jak ich uniknąć albo jak wybierać dobre programy do tego typu inwestycji:

  • Zanim zainwestujesz sprawdź opinie w internecie o danym programie, nigdy nie sugeruj się opiniami z jednej strony.
  • Sprawdzaj kondycje strony, tzn. czy przybywa nowych użytkowników, jak wygląda popularność strony.
  • Sprawdzaj poprzez różne narzędzia analizujące stronę ilość odwiedzin strony programu, jeśli już spada to znak, że z programem dzieje się coś niedobrego.
  • Sprawdź datę rozpoczęcia programu Revshare. Jeśli jest to młody i dobrze prosperujący program możesz się tym zainteresować, jeżeli zaś program istnieje dosyć długo i przy tym jego popularność spada odpuść gdyż możesz nie odzyskać wpłaconych środków.

To na razie tyle z mojej strony. Osobiście mam zamiar przetestować tego typu program i na własne oczy odpowiedzieć sobie czy ten interes jest wart świeczki. Na razie jestem na etapie zbierania kapitału.

1 Komentarz

  1. Witam

    Ryzyko zawsze istnieje, ale bez ryzyka nie ma zysków. Tak niestety wygląda rzeczywistość inwestowania w programy tego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*