MyPay – zarabiaj realne pieniądze w łatwy sposób

bitcoin inwestowanie
bitcoin inwestowanie
mypay zarabianie przez internet

Serwis MyPay poznałem całkiem przypadkiem, pomyślałem, że trafiłem na kolejny beznadziejny program, który daje zarobić dziennie maksymalnie kilka groszy. Poczytałem o nim trochę i według opinii internautów wcale nie było tak jak myślałem. Stwierdziłem, że i tutaj spróbuje swoich sił w zarabianiu przez internet, bo w sumie co mi szkodziło się przekonać prawda?Zarejestrowałem się, uzupełniłem profil i zabrałem się za zarabianie ;-).

Zarabianie w MyPay polega na wykonywaniu określonych akcji, które raz dziennie są dla nas przygotowane. Każda akcja jest inaczej wyceniana. Są akcje za które dostaniemy 0,1 zł i należy kliknąć tylko w jakiś banner i poczekać minutę ale są i akcje za 80 gr, gdzie należy podać swój adres e-mail, zarejestrować się i spędzić jakąś chwilę na stronie, pograć w grę, dać opinie i to wszystko. Proste prawda?

Więc jak widać jest na czym zarabiać. Na początku naszej przygody z MyPay dostaniemy bardzo mało akcji- 4-5 akcji. Wydaje mi się, że to pewna taktyka administracji by odsiać ludzi, którzy liczą na szybki zysk małym kosztem. W sumie ja też byłem sceptyczny bo przez 3 dni zaliczałem akcje, których wartość wynosiła 1 gr. Nie bardzo mi się to uśmiechało, ale ktoś mi powiedział abym spokojnie wykonywał te akcje i po kilku dniach odblokują mi dostęp do szerokiej gamy produktów na których można będzie dobrze zarobić. Tak zrobiłem, cierpliwie wypełniałem te groszowe akcje i rzeczywiście, po jakimś czasie na moim panelu pojawiło się 20 akcji i jak policzyłem o wartości 5 zł!

Powiesz, z czego się tu cieszyć? 20 akcji za 5 zł? marny zarobek. No i masz rację ale co powiesz na to, że gdy wypełnisz tych 20 akcji, zarobisz 5 zł i zmienisz swój adres ip od nowa masz te 20 akcji i znowu możesz zarobić 5 zł? No właśnie. Masz 10 zł w ciągu 1 godziny. To jest zaleta MyPay, której mało osób dostrzega. Te same akcje możesz robić po kilka razy dziennie przyjmując strategie czyszczenia ciasteczek w przeglądarce i zmianie adresu ip(np poprzez wyłączenie rutera). Warto poczytać w internecie jak można zmienić swoje IP.

Kolejną zaletą MyPay jest bonus za aktywność. Jeśli w danym miesiącu wykonaliśmy dużą ilość akcji to możemy dostać za to nawet 153 zł!. Jest to najskuteczniejsze zarabianie w internecie. Wartość bonusu zależy od ilości wykonanych akcji w ciągu miesiąca.Wypłaty zarobków są bardzo niskie, bo wystarczy, że zarobisz 7,50 zł i może te pieniądze przelać na swoje konto. A 7,50 zł jak widzisz można zarobić szybko.

System bonusowy przedstawia się w następujący sposób:

mypay najskuteczniejsze zarabianie w internecie

Jeżeli więc udało Ci się wykonać np: 100 akcji w miesiącu to dostajesz bonus za 10,25,50 i 100 akcji,czyli razem 8,50 zł. Jest to najskuteczniejsze zarabianie w internecie. A nie oszukujmy się, tyle akcji zrobisz w 2-3 dni na tak zwanego “lenia”. 

Ile ja zarobiłem w tym programie?

Ważne pytanie. W programie jestem od początku kwietnia i do tej pory zarobiłem ponad tysiąc zł (kwota z dnia na dzień rośnie) ale ja się nie przykładałem i nie wypełniałem wszystkich akcji. Dopiero od początku maja zacząłem regularnie wypełniać akcje w tym programie. W miesiąc spokojnie można osiągnąć poziom 500 zł. A jak dojdzie bonus to nawet 650 zł będzie! Oczywiście, jeżeli się przyłożysz to i ponad tysiąc złotych wyciągniesz w miesiąc. Nikt inny Ci takich pieniędzy nie da – MyPay daje!

Jeżeli zainteresował Cię ten program zarejestruj się.

Oczywiście nie namawiam do zarabiania tutaj ale polecam przynajmniej spróbować. W internecie ważna jest dywersyfikacja zarobków. Należy zarabiać na kilku, kilkunastu programach. Polecam do swojego portfela zarobkowego dodać jeszcze MyPay, bo jest wypłacalny!

Osobiście do zarabiania w sieci polecam podchodzić w sposób, który pozwoli odpocząć naszemu portfelowi i traktować zarabianie w sieci jako dorabianie. Nie polecam nastawiać się na życie z internetu bo to jest naprawdę trudne ale możliwe, więc jeżeli jesteś początkujący to odrzuć takie myśli.

Aktualizacja na rok 2018/2019

Program MyPay nadal wypłaca pieniądze za wykonane akcje. Nic się nie zmieniło. Zasady są cały czas takie same. Dlaczego to piszę? Gdyż od publikacji tego wpisu minęło dużo czasu i często zdarza się, że tego typu programy po tym czasie padają. MyPay działa cały czas. Ja cały czas jestem zadowolony. Tobie też go polecam.

Jeżeli zainteresował Cię ten program zarejestruj się.

Aktualizacja MyPay 2020

Program dalej jest wypłacalny na tym samym poziomie. Dodatkowo daje możliwość zwiększenia swoich zarobków poprzez wypełnianie dobrze płatnych ankiet (osobiście dostałem ankietę za 2,5 zł). Dodatkowo wprowadzono punkty zwane “Coinami“, które zbiera się za wykonanie zadania z rybryki “Overwall“. Tutaj 1000 pkt = 3 zł. Zadania są proste i polegają na wypełnieniu ankiety, rejestracji na danym portalu, kilku itp. Zadania są liczone punktowo w zakresie od 100 – 5000 pkt. Wszystko zależy jakie to jest zadanie i ile czasu pochłania.

Na dzień dzisiejszy jest jeszcze łatwiej zarabiać w MyPay, ale zasada się nie zmieniła. Jeśli ktoś jest doszczętnie leniwy to nie zarobi. Są co prawda akcje dla osób, które nie chcą się wysilać, tj. klik na daną stronę i poczekanie 1 minuty, kliknięcie w baner, ale to są akcje najczęściej za max 2 gr i do tego nie wliczają się do rankingu jakości. A pamiętajmy, że ranking jakości dodaje do naszego konta 15% od każdej wykonanej akcji.

A więc jak widać MyPay cały czas się rozwija!

Uwaga! Na mypay należy co jakiś czas zmieniać hasło do konta, gdyż są próby włamania o których co prawda informuje system ale warto mieć się na baczności.

50 Komentarze

 1. Już od tygodnia nie mam zaliczanej akcji wypelnij cu. Ty też tak masz?

  • Witam może wiecie kiedy były realizowane wypłaty w grudniu bo była zlecona 19 grudnia a pieniędzy nie ma na koncie

   • Robią do 14 dni lub do końca miesiąca na konto. Ja nie wypłacałem w grudniu także nie wiem. Zleciłem wypłatę w styczniu.

 2. Jestem na myPay jakoś od połowy lipca. 29 sierpnia zleciłem pierwszy przelew. Do teraz nie otrzymałem przelewu na konto bankowe ani nie dostałem odpowiedzi na wiadomość. Powoli wątpię w wypłacalność.

 3. Wiesz może ile razy dziennie można zrobić akcję virgin za 40gr?

 4. Korzystam już od dawna i dostaje przelewy, czasami szybciej a czasami aż pod koniec miesiąca. Potwierdzam, płacą – jako jedni z nielicznych!

 5. Cały styczeń nie ma wypłat na konta bankowe. Podobno tylko ci co zlecają na paypal dostali

 6. Nie wiadomo jak będzie z wyplatami na konta bankowe, nie dostalam i dowiedziałam się z forum że tylko na paypal wyplacil w styczniu

 7. Dzisiaj zbanowal mi konto i nawet nie podał powodu.Mimo że pilnie wykonywalam akcje.Nie podoba mi się to

 8. Jak jest obecnie z wypłatami? Dostajecie??
  Zleciłam wypłaty 28.06 i 13.07 i ani widu ani słychu.. dodatkowo wysyłałam zapytania przez kontakt na mypay i zero odzewu. Nie mówiąc już o tym, że jak jest w akcjach pcha dodatkowej kasy przez zgłoszenie wykonanej akcji to też nie otrzymałam. Działam na mypay od czerwca i na początku nie było problemu z kontaktem…

 9. W jaki sposób wykonywać akcję zakontaktowani.pl gdzie trzeba podawać za każdym razem inny nr telefonu i wpisywać kod weryfikacyjny?

 10. Ja to się zastanawiam kiedy będą w końcu wypłaty, bo coś im się chyba popsuło ostatnio.

 11. Już uzbieralam na 2 wypłaty i zaznaczyłam opcję wypłaty.Ile czeka się na wypłatę na konto? Piszą że 14 dni ale nie wiem czy to do dwóch tygodni czy chodzi o dni robocze?

 12. Ile muszę wykonać akcji żeby ranking był większy?Bo ciągle mam 74 procent(od miesiąca) i nawet złotówki dziennie nie mogę zarobić

 13. Tylko czy jest bezpieczne podawanie różnych adresów i telefonów (nie swoich danych)?

 14. Coś mieszasz.Najpierw piszesz że na jednym programie można zarobić 500 zł a potem że życie z internetu jest naprawdę trudne.Moze więcej szczerości i prawdy?

  • Bo jest trudne z mojego punktu widzenia. Ciężko trafić na podobne programy jak mypay, po drugie nigdy do końca nie wiesz czy jest wypłacalny. Mi MyPay przynosi zadowalające dochody. Jest bardzo prosty. Ale miałem obawy, że to tylko podpucha póki nie dostałem na konto trzy cyfrowej kwoty. Już wówczas bałem się, że nie zobaczę ani grosza – o takiej trudności piszę.

  • Wypłaca, wypłacają w określonych przez siebie terminach. Ja nie mam problemów. Więc jestem zdziwiony tym komentarzem.

 15. Zarejestrowalem sie z twojego LInka,mozna wiedziec jak tutaj robic te akcje?? i zarabiac tyle co ty ?? 🙂 prosze o odp

  • Przede wszystkim polecam zacząć od akcji MP3 konkurs. Zrobić ich z 6-8. W między czasie można robić inne aby zarabiać. I poczekać aż odblokuje nam się dostęp do całej puli akcji.Pod ceną jest pasek jakości robienia akcji. Trzymaj do na wysokim poziomie.

 16. Zarejestrowałam się i po 2 tygodniach mam cały czas jedna akcje. Nie wiem czy aż tyle się powinno czekać aż będzie kolejna.

  • Witaj, a wykonujesz akcje sprawdzającą Twoją aktywność? Jest to akcja MP3 Konkurs – zrób kilka razy na innym ip i powinno Ci odblokować pozostałe. Serwis cały czas działa w pełni i płaci na bieżąco. Pozdrawiam. W razie problemów pisz 😉

 17. konto na mypay mam już dobrze ponad rok. Ale ostatnio zauważyłam jak w perfidny sposób oszukują na BONUSIE ZA AKTYWNOSĆ. Koniec miesiąca… o godzinie 9.00 mam ponad 300 akcji i robię dalej aby dobić do 400, po południu nagle mam 250. Odejmują zeby tylko jak najmniej pieniędzy wypłacać z tytułu bonusu. Nie polecam

  • Oni nie zaliczają wszystkich akcji do bonusu. Jak zapewne zauważyłaś klikanie w linki, banery, po prostu bardzo łatwe akcje nie są zliczane. Nie odejmują. Im zależy żebyś wykonywała akcje. Świadczy o tym chociażby łatwość zniesienia bana z konta.

 18. Jak można za każdym razem adres e-mail zmieniać z tym mam problem

 19. Jestem w tym programie i zarobiłem przez cały miesiąc 546 zł!!! I wcale się nie męcząc.

 20. Robię to co napisałeś i jest zysk 🙂 ale trzeba by cierpliwym. Polecam program – jest wypłacalny rzeczywiście od 7,50 zł. Pieniądze miała jeszcze tego samego dnia na koncie! 🙂

  • Aniu od 7,50 zł. Bardzo mało. Taką sumę osiągniesz po nie całej godzinie intensywnej pracy.

 21. Fajne zarobki przedstawiasz. Spróbuje a czemu by nie 🙂

  Pozdrawiam

 22. Czyli mówisz, że jakby się dobrze postarał to dniówkę by wyciągnął?

  • Oczywiście, że jest to możliwe. Dużo pracy to nie kosztuje a zyski są naprawdę dobre.

1 Trackback / Pingback

 1. Jak zarobić 50 zł / dziennie ? MyPay - Jak zarabiać i oszczędzać | Kryptowaluty, Firma, Bitcoin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*