Litecoin i Monero dadzą zarobić

Monero jest tanio

W ostatnim czasie mieliśmy trochę wydarzeń na altach, chyba najbardziej oczekiwany był wystrzał IOTA po ogłoszeniu 3 czerwca szczegółów dotyczących 'Q’ – Qubic. No niestety nie przekonali do siebie inwestorów i cena z 2$ do których dobiła przed ogłoszeniem spadła na 1,69$. Jakby nie patrzeć to dużo. Ja osobiście liczyłem na 2,5-3$. Niestety, spadek na bitcoinie też miał na to wpływ. Ale przeglądając inne kryptowaluty zauważyłem, że jest tak zwana „promocja” na Litecoina(LTC) i Monero(XMR). Zwłaszcza tego drugiego gdzie obecna cena jest jedną z najniższych w ostatnim kwartale tego roku. Co warto dodać, monero bardzo dobrze reaguje na odbicia bitcoina co daje dobrze zarobić.

 

Jak widzicie na wykresie, wystarczyło w kwietniu, że bitcoin odbił o około 2k $ do góry dla monero oznaczało to prawie dwukrotny wzrost. Wiele osób przewiduje, że powtórzy się sytuacja z poprzedniego roku kiedy w wakacje zaczęły się wzrosty kryptowalut. Ja osobiście myślę, że będą to ostatnie wzrosty przed wielkimi spadkami. Dlatego teraz jest dobra okazja aby zakupić kryptowaluty i pomnożyć swoje pieniądze. Przed nami wejście na giełdę Huobi.pro już 8 czerwca, co przy wzrostach na btc da ładne wzrosty na tej kryptowalucie. Niewątpliwe jest to jedna z tych kryptowalut, które wyróżnia wyjątkowość a nie kopia.

Litecoin walczy o płatności

Można powiedzieć, że Litecoin jest taką leniwą kryptowalutą, jak jej się chce to skoczy do góry bardzo wysoko a jak nie to będzie stać w miejscu kilka miesięcy pomimo wzrostów na bitcoinie i wraz z jego spadkami razem z nim spadnie jak dobry brat. Ale jedno trzeba przyznać tej kryptowalucie. Cały czas pracuje na to aby była używana na Świecie a nie tylko o niej mówiono. Obecnie wyceniana jest na 120$ i tutaj należy podkreślić, że jeżeli LTC zacznie by popularyzowane jako najlepsza metoda płatności(a na to się zanosi) jego cena skoczy 10 krotnie co zresztą już widzieliśmy. Dlaczego lubię LTC? Bo nie muszę się martwić o swój kapitał. Pomimo tego, że wzrosty są tutaj powolne to są zawsze. I niezależnie kiedy nie zainwestujesz zawsze przy tej kryptowalucie zarobisz.

Nie namawiam do inwestycji w ktyptowaluty, każdy z Was musi sam podjąć decyzję czy warto. To są Twoje ciężko zarobione pieniądze i tylko ty masz prawo decydować co z nimi zrobisz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*