Litecoin czyli LTC na giełdzie

JAK ZARABIAĆ NA KRYPTOWALUTACH

Jest to druga po Bitcoinie marka  kryptowalut, z najbogatszą infrastrukturą.

Litecoin powstał w październiku 2011 roku, a jego twórcą był chiński programista Charlie Lee. Jest to druga po Bitcoinie kryptowaluta w historii. Tak jak Bitcoin nazywany był cyfrowym złotem, Litecoin – srebrem.

Litecoin to klon Bitcoina (tak jak wszystkie obecne kryptowaluty) ze zmienionym pewnymi parametrami.

Tworzony i przekazywany bez udziału centralnego emitenta.

Sieć litecoin przetwarza blok co 2,5 minuty, podczas gdy bitcoin robi to co 10 minut, co według twórców litecoina pozwala na szybsze potwierdzenie transakcji. Analogicznie jak dla bitcoina, trudność sieci dostosowuje się do dostępnej mocy obliczeniowej, wykorzystując kroczącą średnią tak, żeby każdy nowy blok wydobywany był raz na 2,5 minuty.

Ico najważniejsze sieć litecoin wyprodukuje 84 miliony litecoinów, tj. czterokrotnie więcej, niż ma to miejsce w przypadku sieci bitcoin.

A co oznacza to dla nas? Jeżeli ktoś z Was zdecyduje się na inwestycję w kryptowaluty to zdecydowanie polecam LTC gdyż jego cena jest przystępna i pozwala zarobić więcej niż Bitcoin. Należy jeszcze podkreślić, że nie jest tak bardzo podatna na zawirowania co powoduje,że jej kurs jest stały albo mało zmienny co powoduje, że kurs waha się ale idzie w trendzie wzrostowym. Ja osobiście wybrałem do inwestycji tą walutę, może też z tego względu, że BTC jest strasznie drogi a jego kurs poszedł niesamowicie w górę co może w każdej chwili spowodować korektę i wielki spadek (a już tak było w maju).

Jaki kapitał na początek?

WYBIERZ KAPITAŁ, KTÓRY JEST NADWYŻKĄ TWOICH FINANSÓW I UTRATA ICH NIE SPOWODUJE U CIEBIE ZMIAN W TWOIM ŻYCIU CODZIENNYM – NIGDY NIE GRAJ PIENIĘDZMI ZA KTÓRE ŻYJESZ!!!!!!!!

A więc przechodząc do meritum ja zacząłem grę na giełdzie BitBayWybrałem tą giełdę ponieważ góruje w polskich rankingach co przekłada się na największą ilość graczy a przy tym łatwiej kupić i sprzedać kryptowalutę. Jeżeli jeszcze nie zacząłeś grać to serdecznie Ci ją polecam. Jeżeli wolisz mieć większą ilość graczy wybierz giełdę międzynarodową ale pamiętaj, że najwięcej w kryptowaluty inwestują Chiny więc gra zaczyna się już w godzinach 3-4 rano!

Bitbay wymaga weryfikacji tożsamości. Ale to dotyczy każdej giełdy kiedy nasz obrót przekracza 15 tyś euro. Na giełdzie bardzo łatwo tą kwotę przekroczyć zwłaszcza jeżeli operujemy tysiącami złotych. Aktualnie BitBay przeszedł aktualizację, która wprowadza więcej kryptowalut stając się jednocześnie niekwestionowanym liderem na polskim rynku.

Na czym polega weryfikacja?

Musisz podać swoje dane z dowodu bądź innego oficjalnego dokumentu potwierdzającego twoje dane osobowe. I tyle 🙂 dlaczego to takie ważne?Tak każe polskie prawo. Zalecam zweryfikować konto aby nie było problemu z wypłatą środków.

 

Link do rejestracji

4 Trackbacks / Pingbacks

  1. Litecoin zaczyna podążać własną drogą? | Jak zarabiać i oszczędzać | Kryptowaluty, Firma, Bitcoin
  2. Zaczynasz przygodę z kryptowalutami? Zacznij z Bitmarket24.pl | Jak zarabiać i oszczędzać | Kryptowaluty, Firma, Bitcoin
  3. Zaczynasz przygodę z kryptowalutami? Zacznij z Bitmarket24.pl - Jak zarabiać i oszczędzać | Kryptowaluty, Firma, Bitcoin
  4. Litecoin zaczyna podążać własną drogą? - Jak zarabiać i oszczędzać | Kryptowaluty, Firma, Bitcoin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*