Jak zarobić 50 zł / dziennie ? MyPay

mypay jak zarobić 50zł

W internecie dużo zapytań kierowanych pod hasło “Jak zarobić 50 zł dziennie”? Ja osobiście nazwałbym to dorobieniem na drobne wydatki. Ale patrząc w perspektywie miesiąca robi się już nam suma 50*30=1500 PLN!

Jak zarobić pieniądze w domu

Jak na miesięczne dorabianie to jest spora suma. Można rzec, że w taki sposób można dorobić spokojnie na ratę kredytu a przy dwóch osobach jest to wręcz proste do zrealizowania. Ale jak w internecie zarobić takie pieniądze i to jeszcze dziennie? Korzystają ze sprawdzonych stron a taką jest niewątpliwie MyPay, o której pisałem już 1,5 roku temu. Sporo osób zarobiło na tej stronie fajne pieniądze. Ja również, choć podchodziłem do tego bardzo sceptycznie. Pewnego dnia postanowiłem udowodnić sobie, że jestem w stanie zarobić 1000 zł przez miesiąc w internecie tylko z tego programu. I udało się! Nie było łatwo, a wręcz bardzo męcząco. Z tego względu, że codziennie wykonujesz to samo i musisz przede wszystkim nauczyć się cierpliwości. Ale tutaj nie czekasz na pieniądze długo. [Aktualizacja] Od niedawna problem żmudnych zadań został poprawiony poprzez wprowadzenie dodatkowo płatnych ankiet oraz zadań z rubryki “Overwall”, za które dostajemy punkty wymienialne na PLN. 1000pkt = 3 zł. Ankiety też są dobrze płatne (2,5 zł – 4 zł) ale tutaj już jest losowość czy się dostaniemy do ankiety czy nie.

Ile trwa zarabianie w internecie?

Rozliczenie za Twoje działania są natychmiastowe a limit wypłaty tu już tylko 7,50 PLN – bardzo mało (ale nie polecam przy takiej kwocie robić przelewów). Aby zarobić tą kwotę musiałem poświecić kilka godzin dziennie. Było to różnie od 4h- 8h i też nie ciągle. Ale opłacało się. W pewnym momencie udało mi się zarobić dziennie 100zł co było ogromnym sukcesem aż w pewnym momencie zwątpiłem w etat, bo aby dojść do tej kwoty łącznie spędziłem na tym 8h( nie cały czas ale łącznie przez całe 24h). Sam się przekonaj jakie to proste. Jeżeli jesteś ciekaw w jaki sposób to zrobiłem to zapraszam do artykułu o zarabianiu w internecie przez MyPay.

Rejestracja

Jeżeli zainteresował Cię ten sposób zarabiania i chcesz dowiedzieć się jak zarobić pieniądze siedząc w domu to zarejestruj sięwszystko za darmo, jedynie to musisz to poświecić swój czas, nic nie inwestujesz!

Pamiętaj aby w tym programie dbać o ranking jakości, żeby zawsze był powyżej 85%. Wówczas dostajesz więcej kasy. Nie jest to trudne do wykonania. Szerzej opisałem to w obszernym artykule o MyPay.

27 Komentarze

 1. Czy wykonujesz akcje za 1zl z podawaniem danych z dowodu i numerem konta? Jest napisane ze mozna robic z generatora ale nie wiem czy to legalne

  • Ja robię tylko z generatora. Akcje, które wymagają dużo danych i są w jakiś sposób weryfikowane omijam. Nie chce dostać bana.

 2. Tzn.do jednego ciągu akcji uzywam jednego maila. Dopiero w drugiej turze zmieniam

 3. Mi nie zalicza wiekszosci akcji rejestracyjnych(z podaniem maila) chociaż zmieniam ip i czyszczę ciastka

 4. Czy uzywasz programów do klikania reklam w maypay czy sam wszystkie klikasz?

 5. Strona marna mało tza akcji a jak są to za grosze,jeden wielki bajzel a chodzi o to by podawać wszędzie swoje dane osobowe do przetwarzania,szyf i tyle

 6. Ogólnie beznadziejny wpis, sorry ale nie przekazałeś nic wartościowego, tylko lanie wody aby w końcu przejść z refa do rejestracji. Takim sposobem nie przekonasz ludzi żeby byli z Twojego polecenia.

  • Z Twojego komentarza wynika, że nie korzystałeś z żadnego wymienionego tutaj sposobu. Nie lanie wody tylko wprost napisane o jaki program chodzi. Nie jest to mój pierwszy wpis na jego temat. Jakbyś był naprawdę zainteresowany wiedziałbyś, że już napisałem szczegółowy post na ten temat. Pozdrawiam.

 7. Dwie wypłaty zlecilam jeszcze w grudniu i kolejne 3 w styczniu.Czekam,podobno serwis wyplacalny

  • Do 14 dni roboczych od polecenia zapłaty przez Ciebie. Ale często jest tak, że na koniec miesiąca robią. Jak teraz zleciłaś to spodziewaj się pod koniec miesiąca.

 8. Nie jestem pewna czy ip zmienia mi się jak wylacze i włączę tel. Jak powinno sie zmienic ip?

  • Jeśli nie jesteś pewna czy Twoje ip się zmieniło. Wpisz w przeglądarkę “Moje IP” i będziesz wiedziała czy jest identyczne czy jednak się zmieniło.

 9. Dzięki za rady. Ale nie wiem czy za tryb incognito nie dostanie się bana

 10. Ciekawi mnie jak można w maypay zarobić 1000 zł miesiecznie skoro akcje są maksymalnie po 20 gr(nie licząc okresu swiatecznego). Jest tez kilka akcji niedostepnych, ile razy w nie klikne to nie otwierają się

  • Bardzo prosto. Po prostu czyść ciasteczka po każdej akcji i zmieniaj ip swojego routera – jak masz neostradę to wystarczy wyłączyć i włączyć router. Pozdrawiam.

   • A czy trzeba też czyścić cenniki pobrane przy niektorych akcjach? Bo tego nie umiem usunąć, robię na smartfonie

    • Usuwaj bo tego nie trzeba trzymać na smartfonie. Pamiętaj aby czyścić historię w przeglądarce. Najlepiej robić akcje w trybie incognito – i zmieniać ip.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*