Jak zarabiać w wolnym czasie

jak zarabiać przez internet

Warto zarabiać w wolnym czasie aby odciążyć swój miesięczny budżet. Jeżeli wiesz, że swój czas wolny tak naprawdę stracisz na leniuchowaniu, oglądaniu telewizji, graniu na komputerze to zacznij szukać sposobu aby ten czas zmonetyzować. Tak naprawdę jeżeli pracujesz 8h dziennie w pracy na etacie a nie masz zbyt dużych obowiązków domowych to jak najbardziej wykorzystaj ten czas wolny na dorobienie kilku nawet złotych dziennie. Oczywiście wszystko w jakiś granicach. Nie wolno zapominać o relaksie i czasie wolnym dla swojej rodziny.

Kiedy tak naprawdę mamy czas wolny?

Mamy ogromną ilość wolnego czasu. Jak się dobrze zastanowisz to zauważysz, że na każdym kroku mamy czas wolny. Gdy idziesz do lekarza i czekasz w kolejce a tam przecież dobre 40 minut trzeba czekać, gdy czekasz na pociąg, autobus to kolejne 10 minut, w kuchni aż odgrzeje Ci się obiad, reklama gdy oglądasz serial to kolejne 5 – 7 minut i wiele więcej takich chwil jest w naszym życiu. Takie chwile jak monetyzowałem i monetyzuje w programie MyPay. ankietach, prowadzeniu tego bloga. I jestem dzisiaj zadowolony.

Kto może dorabiać?

W zasadzie każdy kto chce! Tutaj nie ma ograniczeń ale zdaje sobie sprawę, że jest wiele osób, które nie potrafią wygospodarować dużo wolnego czasu. Mając rodzinę należy przede wszystkim jej poświecić czas, gdyż jest ona najważniejsza. Ale wróćmy do tematu. Skupmy się w tym akapicie na mamach wychowujących dzieci w domu i osobach , które spędzają w domu dużo wolnego czasu. Jak one mogą dorabiać?

Jeżeli jesteś w stanie wygospodarować dziennie nawet 2h czasu wolnego to w ciągu roku jesteś w stanie wygospodarować 730h a tyle jest w stanie wygospodarować w zasadzie każdy. Nawet osoba po 8h pracy.

A więc jeżeli masz do dyspozycji kilka godzin wolnego czasu i komputer z internetem to jesteś w stanie dziennie zarobić klika – kilkadziesiąt złotych . Z dnia na dzień Twoje doświadczenie rośnie a z nim zarobki, to musisz mieć w głowie aby się nie zniechęcać. Wypełniaj ankiety ze stron, które zostały zweryfikowane na forach internetowych takich jak zarabiam.com , make-cash.pl .  Zapisz się do programu zarabiającego przez internet MyPay.

Jak ja zarabiałem przez internet na początku?

Powiem na swoim przykładzie. Swego czasu jak Ty albo ktoś z Twojej rodziny pracowałem po 8h dziennie ale do pracy dojeżdżałem 2h. Godzinie do pracy i godzinę z pracy. I wówczas pomyślałem sobie jak ten czas wykorzystać aby coś z tego mieć. Zacząłem od szukania w internecie programów, które pozwolą mi zarobić jakieś pieniądze. I tak trafiłem na kilka programów ale najbardziej spodobały mi się programy z ankietami oraz program MyPay, później doszedł jeszcze Clixsense.

Ile można zarobić przez internet?

Początki mojej przygody z zarabianiem przez internet nie były łatwe, wiadomo, człowiek nie doświadczony robi wszystko dużo wolnej, jest bardziej łatwowierny. Trafiłem wówczas na forum zarabiam.com gdzie poznałem dużo ciekawych osób, które skutecznie zweryfikowały programy zarabiające. Pozwoliło mi uniknąć programów, które nie wypłacały pieniędzy a uwierz – jest ich masa w internecie. Skupiłem się wyłącznie na MyPay i tak dziennie 2h a czasem i 4h jak wróciłem do domu i to przed snem coś robiłem wpadało mi 20 zł/ dziennie. 20 zł przez 2 do 4h! Oczywiście z początku było to po 2zł, 3zł a czasem po 1zł ale takie początki czekają i Ciebie. Miałem oczywiście chwilę wątpliwości ale miałem bezsensownie czekać na pociąg wolałem coś zrobić aby coś z tego mieć.

Skąd pomysł na zarabianie w wolnym czasie?

Sporo czytam artykułów z osobami, które się czegoś dorobiły i każda powtarza, że czasu się nie cofnie i każdą wolną chwilę warto monetyzować aby później tych chwil mieć dużo więcej.

Lista programów zarabiających:

MyPay – zarabiasz na wykonywaniu prostych akcji – idealne gdy masz wolny czas, lub na coś czekasz (np. w kolejce do lekarza).

Clixsense – tam wypełniamy ankiety, których nie ma zbyt dużo ale zarabiamy w $$ co jest ogromną zaletą.

https://klubkantar.pl/  – wypełniamy tutaj ankiety za które dostajemy punkty. Możemy je wymienić na doładowanie telefonu, przelew na konto lub wymienić na bon w sklepie empik.

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*