IOTA się rozwija?

rozwój iota

IOTA jest projektem długoterminowym i to trzeba wiedzieć. Nie należy oceniać wartości projektu po cenie na coinmarketcap gdyż analizując tą kryptowalutę od środka można dojść do wniosku, że długofalowo to jedna z nielicznych kryptowalut w którą wierzą firmy z całego Świata. Co ważne, inwestują w nią największe firmy motoryzacyjne i produkujące elektronikę. IOTA zarejestrowana jest w Niemczech. Wspierają ją także tamtejsze firmy takie jak Bosh czy Volkswagen.

Rozwój IOTY

IOTA ciągle się rozwija na wielu płaszczyznach. My, zwykli inwestorzy nie widzimy zbyt dużych efektów w postaci ceny dlatego, że jesteśmy zapatrzeni na cenę giełdową. Bardzo podoba mi się podejście developerów gdyż stawiają twarde podwaliny pod działający system. Nie oszukujmy się ale samo dodanie coina na giełdy tak naprawdę nic nie da tej kryptowalucie. To jej nie rozwinie. Oczywiście da pieniądze na rozwój ale nie rozwinie. Na szczęście IOTA poszła inną drogą. Skupiła się na własnym rozwoju i dążeniu do celu. Ale nie zapomnieli o inwestorach. Aby ułatwić implementację na giełdach tworzą specjalne oprogramowanie, które pozwoli z dziecinną łatwością dodać coina na giełdę. W trakcie testów jest również portfel mobilny i deskopowy. Dla IOTy najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników dlatego wszystko co związane z kryptografią tak długo trwa.

Więcej nowości powinniśmy spodziewać w się drugi kwartale tego roku. Wydaje się, że przełomem giełdowym dla IOTy będzie okres wakacyjny.

Należy podkreślić, że IOTA wybiega poza kryptografię. Skupia się przede wszystkim na projekcie machine to machine. Prawda jest taka, że możemy już to spotkać zwłaszcza w robotyce. IOTA chce być poprzez sieć Tangle monetą przewodnią w wymianie informacji pomiędzy maszynami. 

Warto podkreślić, że konferencję organizowane przez developerów przyciągają coraz większe firmy z branży motoryzacji i elektroniki. IOTA to przyszłość obecnego Świata.

Kryptowaluty jak zacząć

I odpowiadając na pytanie, trzeba przede wszystkim poznać dany projekt, bo niska cena to nie zawsze okazja do zarobku. Kiedy zachłyśniemy się ładnymi cyframi może nas uśpić właśnie brak wiedzy w zainwestowany projekt i informacji o jego twórcach. Dlatego zalecamy oglądać filmy i czytać newsy o interesującej nas kryptowalucie. Jak widać powyżej, ja tak czynie cały czas gdyż to są moje pieniądze. Pamiętaj, że informacja jest warta najwięcej.

3 Komentarze

  1. Hello there, just became aware of your blog through Google, and found
    that it’s really informative. I am gonna watch out for brussels.
    I will be grateful if you continue this in future. A lot of people will be benefited from your writing.
    Cheers!

1 Trackback / Pingback

  1. Kryptowaluty nie powiedziały ostatniego słowa - Jak zarabiać i oszczędzać | Kryptowaluty, Firma, Bitcoin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*