Czy warto inwestować w kryptowaluty?

opcje binarne topolecam.com.pl

Posiadając znaczy kapitał często zastanawiamy się jak go pomnożyć np. gdy myślimy o budowie domu,remoncie,kupnie mieszkania. Obecnie lokaty są oprocentowane na bardzo niskim poziomie. 2% w skali roku nie daje nam zbyt dużych zysków. Ale ich zaletą jest to, że nasze środki są bezpiecznie. Czy aby na pewno? Wpłacając pieniądze na lokatę tak naprawdę pożyczasz swoje pieniądze bankowi, który nimi dysponuje i jest zobowiązany po upływie umowy lokaty zwrócić Ci całość wraz z 2% odsetkami. Jest to bardzo wygodny sposób. W Świecie kryptowalut 2% możesz zarobić w ciągu kilku minut lub godzin. Przykład bitcoin. W ciągu tygodnia jesteś w stanie podwoić swój kapitał. Oczywiście, jesteś obarczony możliwością straty kapitału ale jak pokazuje życie bitcoin cały czas rośnie. Jeszcze z początkiem roku kosztował 1000$ kiedy dzisiaj to 18 000 $. Pomyśl, że inwestując 4 tyś zł dzisiaj na koniec roku miałbyś 72 tyś zł. Dużo prawda? a na lokacie ile byś zarobił inwestując 4 tyś zł? Właśnie…Ja nie chce Cię przekonywać, gdyż są to Twoje pieniądze, ja chce abyś zainteresował się Bitcoinem i innymi kryptwalutami. Poczytał o nich, zasięgnął wiedzy. Polecam Ci stronę https://coinmarketcap.com

Na tej stronie możesz zobaczyć ile istnieje kryptowalut, dowiedzieć się na jakich giełdach są obecne, poznać ich kurs, odwiedzić stronę każdej z nich. Polecam również dołączyć do grup na fb poświęconych kryptowalutą.

Kryptowaluty nie są piramidą finansową ani żadnym SCAMEM jak to ma miejsce w przypadku MLM czy innych AdPacków. Kryptowaluty są akceptowalne przez państwa międzynarodowe. Np. w Japonii jest to oficjalny środek płatniczy. W Polsce też w wielu miejscach możesz już płacić Bitcoinem a niedługo też Litecoinem! Nagonka w tv jest spowodowana tym, że banki tracą pieniądze, nie mogą na nich zarabiać bo ich zwyczajnie nie mają. Zobaczysz jaki niedługo będzie problem o kredyt gdyż banki nie będą w stanie go sfinansować.

Pamiętaj aby przed każdą inwestycją zapoznać się z technologią jaką chce wprowadzić dana kryptowaluta. Gdyż wiele kryptowalut nic nie wnosi do codzienności kopiując tylko pomysły innych. Musisz wiedzieć kto stoi za danym projektem, czy ich pomysł ma szanse na realizację(bajki każdy potrafi opowiadać). Inwestuj tylko w przyszłościowe projekty z dużą społecznością.

Osobiście powiem, że inwestowanie w kryptowaluty pozwala poczuć wolność finansową co bardzo nie podoba się bankom, gdyż ucieka od nich gotówka.  Możesz spróbować jak robi wiele osób, inwestując małe kwoty. Tak poznają jak to wszystko działa. Co trzeba powiedzieć, jest to giełda i wiele cen jest spekulacyjnych dlatego też inwestuj tylko tyle ile możesz stracić. Ale jak pokazuje historia, każdy kto zainwestował długoterminowo zyskał bardzo dużo. Skąd brać informacje o kryptowalutach znajdziesz tutaj.

2 Komentarze

1 Trackback / Pingback

  1. Bitcoin osunął się do 11 833$ KOREKTA | Jak zarabiać i oszczędzać | Kryptowaluty, Firma, Bitcoin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*