BitMarket24 giełda kryptowalut znika

BitMarket24 znika giełda kryptowalut

BitMarket24 jedna z najlepszych giełd kryptowalut właśnie wysyła do wszystkich swoich użytkowników maila o rozwiązaniu umowy.
BitMarket24 został wpisany na listę ostrzeżeń publicznych KNF.

Jeszcze niedawno giełda zapowiadała, że będzie walczyła o swoje dobre imię ale kara jaka może zostać na nich nałożona chyba wygrała. 5 mln zł albo kara pozbawienia wolności przekonała, że trzeba zamknąć giełdę w Polsce. Dla nas to wielka strata niestety.

Rynek kryptowalut strasznie się kurczy a wpis na listę ostrzeżeń skutecznie zabija ten rynek.

Giełda poinformowała, że konto zostanie zamknięte do 19 lutego do 24:00. Bitmarket24 prosi aby wypłacić wszystkie swoje środki a Ci co nie zdążą dostaną swoje środki na konto, które jako ostatnie widnieje w bazie danych.

Prosimy o wypłacenie wszystkich środków w walutach FIAT do 19 lutego 2019 roku. Po tym terminie środki będą zwracane na ostatni rachunek bankowy z którego przyszły.

Dla nas wielka szkoda gdyż była to najlepsza giełda i najszybsza w wpłacaniu złotówek na giełdę. Wszystko jednak przez to, że każda instytucja bankowa odmówiła współpracy z giełdą…

Lista ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego

Tutaj macie link do strony na której są podmioty wpisane na listę ostrzeżeń.

https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne

Wyszukiwarka ostrzeżeń knf.gov.pl

Jak widać ostrzeżenie istnieje na podstawie zawiadomienia z art. 150 ust. 1 ustawy o usługach płatniczych. Zawiadomienie kierowane przez UKNF.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*