Bitcoin wart ponad 5 tyś $ !

bitcoin

Po ponad miesiącu spadków bitcoin znowu bije rekordy. Dzisiaj o godzinie 10:00 zrobił nowe ATH i aktualnie wart jest 5.066 $. Piękna suma prawda?

Od kilku dni obserwujemy ciągły wzrost bitcoina i co jest warte podkreślenia nie ma miejsca sytuacja w której inne alty rosną wraz z bitcoinem a wręcz przeciwnie. Wygląda na to, że inwestorzy zabierają swój kapitał z innych kryptowalut i inwestują w bitcoina stąd tak nagły wzrost.

Wszystko za sprawą nowego forka który nastąpi 25 października. Wówczas na giełdach pojawi się nowa waluta BTG, czyli bitcoin gold. Nie wytłumaczę Wam czemu ma ona służyć, ale z tego co zrozumiałem to jest ona potrzebna ze względu na forka SegWit2x, który zwiększy blok wydobywszy do 2 Mb.

Wydaje się, że BTG będzie na innym łańcuchu. Ciekawi mnie czy ludzie się do tego przekonają. Ja osobiście powoli staje się pesymistycznie nastawiony, przez nowe forki na bitcoinie. Dojdzie do sytuacji, kiedy bitcoin (klasyczny) przestanie być pierwszą walutą w Świecie kryptowalut, a jego wartość diametralnie spadnie.

Już po 25 października możemy się spodziewać spadku na bitcoinie. Warto dodać, że każdy posiadacz bitcoina dostanie tyle samo bitcoin gold za darmo – a jak się coś dostaje za darmo to gdzieś jest haczyk prawda?

W każdym razie aktualnie trwa wyprzedaż innych kryptowalut więc jest czas promocji i kupna. Gdy okaże się, że bitcoin gold jest mało warte to ludzie wrócą do innych altów, co będzie skutkowało ich nagłym wzrostem.

Nie minęły nawet 24h a bitcoin już 13 października 2017 wart jest 5700$! Dzisiaj prawdopodobnie czeka nas przebicie poziomu 6 tyś dolarów. Wiele osób mówiło, że do końca roku bitcoin będzie kosztował 20 tyś zł i może się okazać, że mają rację. Do końca roku jeszcze 2,5 miesiąca więc jest czas na korektę i nowe ATH.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*