Xiaomi Redmi 4 PRO

XIAOMI REDMI 4 PRO topolecam.com.pl
XIAOMI REDMI 4 PRO

Xiaomi Redmi 4 PRO

Na pierwszy ogień idzie Xiaomi Redmi 4 PRO. Zapytacie zapewne dlaczego polecamy produkty nieznanych producentów, które nie posiadają zaplecza serwisowego w Europie w tym w Polsce? Posiadają. Ten telefon można spokojnie porównać do flagowych smartfonów Samsunga. Specyfikacją wcale nie odbiegają od np. Samsunga A5 (2017). Można nawet stwierdzić, że jest lepiej wyposażony. Na korzyść Xiaomi Redmi 4 PRO przemawia przede wszystkim cena która na allegro i innych serwisach oscyluje w granicach: 800-900 zł. Za taką cenę nie dostaniecie smartfona Samsunga, LG,Sony czy innego producenta z taką specyfikacją(o której już niebawem). Ja osobiście polecam zakup mocniejszej wersji: XIAOMI REDMI 4 PRO HIGH EDITION 3GB 32GB. Dlaczego? A zobaczcie sami:

Akumulator 4100mAh – taka pojemność pozwoli nam na pełne korzystanie z telefonu przez cały dzień nie martwiąc się o ładowanie.Akumulator nie jest wymienny ale jeżeli przyjąć, że telefon ma dobrze służyć przez 2-3 lata to ta bateria jest wystarczająca.

 

Pamieć wbudowana: 32 GB – powiesz mało…ale nikt Ci nie broni jej rozbudować a uwierz, że lepiej mieć osobną kartę pamięci w razie uszkodzenia telefonu.

Pamięć RAM: 3 GB – tyle pamięci wystarczy by telefon pracował bardzo płynnie bez przycięć nawet gdy obciążymy go sporą ilością aplikacji(ale wiadomo jak ktoś przesadzi to mu się uda…to tylko Android)

Właśnie…Android 6.0 w tym telefonie posiada autorską nakładkę MIUI 8, która wygląda tak:

Xiaomi Redmi 4 pro - topolecam.com.pl
Xiaomi Redmi 4 pro – topolecam.com.pl

topolecam.com.pl

topolecam.com.pl

Ważne jest też,że ten telefon obsługuje zasięg LTE w zakresie europejskim.

Wyświetlacz standardowo 5 cali.

Ale…FullHD 1080 x 1920 px

Procesor:

Qualcomm Snapdragon 625
Zegar procesora: 8 x 2,00 GHz

Na co uczulam:

Jeżeli przyjdzie Wam kupić ten telefon to kupujcie tylko z polskim językiem z polskiej dystrybucji.

 

4 Komentarze

  1. Telefon za tą cenę może być…chociaż nie wiem czy nie wolałbym np. Samsunga Galaxy A5(2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*