Rozmowa o biznesie

Rozmowa o biznesie
Rozmowa o biznesie

W mojej głowie często rodzą się nowe pomysły na biznes. Strasznie ciągnie mnie na swoje tylko, że każdy pomysł analizuje wyłącznie sam…niestety.

Co prawda o swoich pomysłach mam komu powiedzieć ale właśnie…na opowiedzeniu się kończy. Ludzie mnie wysłuchają ale nie chcą mi doradzić.

Moim problemem jest to, że nie ruszę z nowym pomysłem, bo nikt mi jeszcze nie powiedział „Daniel rób to śmiało, to znakomity pomysł!”. Nie wiem czy wy tak macie ale ja niestety mam. Nie mam się kogo poradzić, nie mam osoby, która bym przedyskutował pomysł. Co z tego, że ja mam według mnie fajny pomysł na biznes, kiedy nie ma mnie kto sprowadzić na Ziemię i pokazać realia. Bo wiecie, jak ma się pomysł na biznes to od razu wszystko się widzi w kolorowych barwach.

Kiedyś myślałem, że to moja wina. Bo nie dziele się pomysłami ale teraz kiedy to robię zauważam, że ludzi mało obchodzi mój pomysł…Nie wiem najlepiej to jakbym zaczął zarabiać kasę wtedy to wszyscy by się zainteresowali jak to robię. Ale to chyba zrozumiałe, większość moje pomysły widzi jako wielką abstrakcje. Boli trochę fakt, że uswiadamiasz sobie iż tak naprawdę możesz liczyć tylko na siebie. Skąd u ludzi taka obojętność i to nawet najbliższych?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*