Nowy rok w Chinach i spadki kryptowalut

kryptowaluty

Dzisiaj mamy dzień w którym kryptowaluty mocno zanurkowały. Wiele osób nie wie skąd wziął się taki stan rzeczy. Obserwując kryptowaluty a zwłaszcza bitcoina od którego zależna jest większość kryptowalut zauważymy, że ta sytuacja już się powtarza z roku na rok. Weźmy pod uwagę, że spadek na altcoinach jest spowodowany przede wszystkim spadkiem na BTC. Nieuchronnie zbliżamy się do Nowego Roku Chińskiego co w konsekwencji doprowadza do sytuacji w której inwestorzy z Chin i krajów Dalekiego Wschodu zaczynają wypłacać pieniądze.

Tak przedstawia się dzisiejsza scena kryptowalut.

Zestawienie 16.01.2017

Przede wszystkim nie panikowałbym ani nie wierzył w analizy techniczne gdyż jak już pokazało życie nijak mają się do kryptowalut. Ten rynek jest tak bardzo nie przewidywalny, że nikt nie jest w stanie przewidzieć co się stanie następnego dnia.

Z tych topowych kryptowalut najwięcej traci dzisiaj BTG oraz SC(Siacoin). Ja osobiście dostrzegam tutaj opcję zakupu. Gdyż są to bardzo duże spadki, które pojawiły się w ciągu jednego dnia. Pod koniec roku mieliśmy taką sytuacje. Wówczas kryptowaluty spadały o 10-15% po czym rosły 20%. Wydaje się, że to tylko przejściowy kryzys spowodowany wyprzedażą w Chinach i Dalekim Wschodzie. Nie panikowałbym gdyż co trzeba napisać Bitcoin został uznany przez kilka państw za oficjalny środek płatniczy, a więc nie ma mowy o pękającej piramidzie finansowej.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*