Inwestycja w kryptowaluty dobry moment

kryptowaluty nie powiedziały ostatniego słowa

Wielu zastanawia się nad inwestycją w bitcoina i inne altcoiny ale cena pozostawia wiele do myślenia. Praktycznie cały czas jest w dołu patrząc w skali rocznej. Ale właśnie – tutaj należy zadać sobie pytanie jak chcemy zainwestować, na jaki czas? Czy posiadamy wolne środki, które mogą długo leżeć? Czy mamy środki, z których nie korzystamy od bardzo dawna i leżą jedynie na koncie? Jeżeli posiadamy takie środki warto się zastanowić nad inwestycją.

Czas na inwestycję

Patrząc historycznie na ceny bitcoina (BTC) dzisiaj jest bardzo dobry moment na inwestycję zwłaszcza jeżeli planujemy zainwestować długoterminowo. Da to nam z pewnością zysk ale nie możemy się napalać. Popatrz na Apple, ktoś kto inwestował 20 lat temu liczył pewnie na zysk 10 % i to max. Jeżeli miał pieniądze, które i tak leżały mu na koncie bankowym i wrzucił w akcje Apple po 20 latach stał się bardzo bogatym człowiekiem. Dlaczego tak nie ma się stać w kryptowalutach?

Bitcoin a inwestycja w altcoiny

W co byś nie zainwestował i tak zarobisz, gdyż niestety ale nikt nie dąży do niezależności altcoinów a więc gdy bitcoin urośnie urosną altociny dlatego też powinieneś dywersyfikować swój portfel. Tylko które altcoiny wybrać? Szczerze to dla mnie najwiarygodniejsza jest pierwsza 10 gdyż nie zmienia się ona już od roku gdy zaczęły się spadki.

Kryptowaluty inwestycja

Patrząc na rys historyczny mamy powtórkę z rozrywki. Spadki po który następuje nagły wzrost ale aby nie przegapić tego momentu najlepiej inwestować gdy na giełdzie jest czerwono. Wówczas nie przegapimy momentu nagłego wzrostu. Mi się taki zdarzył i obudziłem się na szczęście przez gwałtownym wzrostem. Ale inwestowałem pieniądze, które tylko leżały na koncie, z których nie korzystałem i ich strata nie spowodowałaby zmiany mojego dotychczasowego trybu życia. Reasumując zainwestowałem sumę, którą mógłbym stracić.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*