Footballtop – Darmowy Menadżer piłkarski online

W naszym kraju sportem narodowym bez wątpienia jest piłka nożna. To ona przyciąga najwięcej ludzi, wzbudza najwięcej emocji wśród męskiej części widowni, której bez wątpienia jest najwięcej. Panie także mocno kibicują. Stąd mamy także damskie drużyny piłkarskie, a piłkarki nierzadko odnoszą większe sukcesy od Panów. Niestety jak to bywa przy kibicowaniu zwłaszcza drużyny narodowej każdy z nas zrobiłby to lepiej niż dotychczasowy selekcjoner niezależnie od całokształtu na przestrzeni kilku miesięcy. Zawsze w meczu wiemy, że byśmy zrobili to lepiej – taka nasza mentalność.

Wykaż się w menadżerze piłkarskim online

A więc…nic nie stoi na przeszkodzie spróbować swoich sił w wirtualnym menadżerze piłkarskim online. Tak, Footballtop to darmowy menadżer piłkarski online, gdzie zostajesz trenerem wybranej przez siebie drużyny.

Na czym polega menadżer piłkarski Footballtop

Rejestracja w grze jak i sama gra jest całkowicie darmowa. Przestępując do rejestracji i prawidłowo ją przechodząc otwiera nam się dostęp do gry. A tam… wybierasz w pierwszej kolejności swój klub z listy wolnych klubów. Wolnych klubów? Tak, w tej grze jak już pisał wcześniej stajesz się trenerem wybranej drużyny i jesteś odpowiedzialny za jej rozwój. Oczywiście możesz dostosować klub pod siebie zmieniając jego nazwę, wgrywając własne logo. I tak oto w ten sposób masz swój niepowtarzalny klub. Grę zaczynasz od ligi w której był wybrany przez Ciebie zespół.

Czy jest jakiś ukryty haczyk tej gry?

Nie wiem czy można to nazwać haczykiem ale jest coś takiego jak kontrola prowadzenia klubu przez związek piłkarski Footballtop. A więc jeśli doprowadzisz klub do bankructwa, wyprzedasz cały klub możesz stracić posadę i zaczynać od początku. O ile będzie wolny klub, który zechce Cię zatrudnić. Jeśli dbasz o klub – nie stracisz go. System wyłapuje czy dany klub jest w tarapatach i zaczyna się ratowanie. Mi podoba się taka opcja. Niby to nie fair, że ktoś może ci zabrać klub ale zawsze z tyłu głowy jest, że jak doprowadzę klub do upadłości to go stracę.

Czy gra jest trudna?

Nie, gra wcale nie jest trudna. Co prawda trzeba chwilę poświęcić na przejrzeniu wszystkich dostępnych zakładek w grze aby się orientować co gdzie jest. Po kliku minutach wszystko staje się proste i okazuje się, że cała gra opiera się o zakładkę BIURO.

Jeżeli więc interesują cię gry piłkarskie, menadżery piłkarskie online to Footballtop będzie dla Ciebie bardzo dobrą propozycją. Zajrzyj i się przekonaj!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*