Zarabianie na opcjach binarnych

opcje binarne topolecam.com.pl

Opcje binarne to nic innego jak inwestowanie – tak, aby coś zarobić tutaj trzeba zainwestować, niedużo ale trzeba a to ile zarobisz w dużej mierze zależy od zachowania walut, akcji i twojej wiedzy a przede wszystkim od Twojej wiedzy.

Rozjaśniając czym są opcje binarne można w skrócie powiedzieć, że polegają one na spekulowaniu czy dana para walutowa bądź akcje jakiegoś przedsiębiorstwa wzrosną czy spadną. Nasza rola polega na tym by dobrze obstawić czy w danym czasie nastąpi spadek czy wzrost, nie obstawiamy o ile wzrośnie co powoduje, że szansa na wygraną jest bardzo duża. Jeżeli uda nam się poprawnie przewidzieć zachowanie wykresu to wygrywamy. To ile wygrywamy zależy od brokera w jakim gramy. Ja obecnie gram w IQ Option i tutaj za trafienie dostaje się od 75-90 % prozwizji z obstawionej kwoty.

Coś może o IQ Option

Brokerem tym zainteresowałem się już jakiś czas temu gdy pierwszy raz usłyszałem o opcjach binarnych, wtedy byłem jeszcze na etapie poszukiwania swojego miejsca w internecie. Dodam, że od dłuższego czasu męczyło mnie to, że nie mogę znaleźć swojego miejsca do zarabiania w internecie. Wszelkie sposoby o jakiś czytałem wcale do mnie nie przemawiały a wręcz odpychały albo były tak owiane tajemnicą, że nawet nie chciałem zaczynać. Tutaj oczywiście jako typowy laik zacząłem od nauki na koncie demo na które dostajemy do zabawy aż 1000$, które jak przegramy możemy odnowić i tak ciągle. Strasznie mi się to spodobało, dzięki temu mogłem do woli ćwiczyć i obierać strategię inie tracąc przy tym zainwestowanych pieniędzy. IQ Option posiada licencje CySEC możecie sprawdzić ją pod tym linkiem. Co oznacza to licencja do zwykłego gracza? Że broker jest uczciwy i wypłaca zarobione pieniądze a przy tym nie manipuluje wyników. Jedyna wada jaką ja dostrzegam jest brak języka polskiego ale widząc po ilości graczy z polski myślę, że to tylko kwestia czasu. Oczywiście, możecie wybrać sobie innego brokera ja polecam go dlatego,że ma przejrzysty panel i aplikacje na telefon. Poza tym podobają mi się powiadomienia o rezultacie obstawiania. Program informuje nas czy wygraliśmy czy nie.

No ale ile można zarobić na opcjach binarnych?

Powtórzę się ale może warto, to ile zarobisz zależy przede wszystkim od Ciebie. Ja osobiście polecam grać bardzo spokojnie, czyli obstawiać 2-3 opcje dziennie w najbardziej korzystnych warunkach. Uwierz, że lepiej zarobić 5$ niż stracić 30$.

Ile potrzeba na start?

To zależy od brokera na którym gramy. W IQ Option jest to 10$. Minimalna kwota jaką obstawiamy wynosi 1$. Jeżeli nigdy nie grałeś graj na najniższych stawkach. Nigdy na wysokich.

Osobiście polecam pograć na koncie demo i na tym koncie się uczyć gdyż można bardzo łatwo stracić pierwsze pieniądze a przy tym zniechęcić się do dalszego inwestowania. Konto demo jest naprawdę fajnym dodatkiem, bo uczysz się tak naprawdę na prawdziwych opcjach tylko, że za wirtualne pieniądze. Doświadczenie jakie zbierzesz pozwoli Ci pewnie wejść w grę za prawdziwe pieniądze, ale pamiętaj by grać tylko za nadwyżkę domowego budżetu.

Co jeszcze polecam?

Według nas najlepszą strategią w inwestowaniu jest przeznaczanie maksymalnie 5-7% depozytu na jedną opcję oraz gra maksymalnie 2-3 opcje dziennie. Dlaczego? Każdy ma słabszy dzień, wówczas warto jest odpuścić by wrócić następnego dnia i zagrać znowu 2-3 opcje, które mogą przynieść zysk i odrobić stratę. Zaś 5-7 % na opcje wydaje się mało ale z każdą wygraną te 5-7% staje się coraz większą kwotą dlatego nie próbuj zmieniać tych wartości. Pamiętaj, że wszędzie potrzebna jest dywersyfikacja portfela!

Pozdrawiam.

4 Komentarze

  1. Cześć,

    Zainteresowałeś mnie tym tematem. Dużo można na tym zarobić?

  2. W OB trzeba grać z głową fajnie, że ciągle to podkreślasz. Ja powiem od siebie, że w OB głową role grają nasze emocje, jeżeli je opanujemy spokojnie wygramy.

  3. Opcje to są fajne ale trzeba mieć się na baczności, bo można łatwo popłynąć z kasą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*