Pomysły na biznes w internecie

zarabianie przez internet topolecam.com.pl

Zarabiać w internecie można na różne sposoby i jest ich naprawdę mnóstwo. Jedne dają zarobić po kilka tysięcy miesięcznie inne zaś przy małym nakładzie pracy kilka do kilkunastu zł dziennie. W dużej mierze to ile zarobimy na danym biznesie internetowym zależy od naszego zaangażowania. Nie raz pewnie słyszałeś o zarabianiu na wypełnianiu ankiet prawda? Ja też a nawet spróbowałem tego pomysłu.Dużo nie zarobiłem ale znam osoby, które bardzo dobrze na tym wychodzą i mają ładną premię do wypłaty z etatu.Także dla chcącego nic trudnego. Postaram się Wam przedstawić kilka dobrych pomysłów na biznes internetowy co do których największym wymaganiem będzie nasze zaangażowanie. Wiadomo, pieniądze same do nas nie przyjdą i jak ktoś myśli, że nic nie robiąc będzie bogaty to niech się obudzi :). Niestety tak dobrze nie ma…mam nadzieje, że jeszcze nie ma. Zaczynamy:

 

Tworzenie stron internetowych/szablonów

Zarobki: 400+

Potrafisz tworzyć szablony stron? strony z języku HTML lub PHP? Jeżeli tak to śmiało możesz iść w ten biznes. Co prawda nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy i znać wyżej wymienione języki ale ich podstawy już owszem, bo bardzo się przydają. Pomyślisz sobie, że to nie takie proste, gdyż trzeba znaleźć klientów a ten rynek jest już tak zajęty że raczej nie uda Ci się przebić. Uwierz wcale nie musisz starać się aż tak mocno o klienta. Wystarczy, że sam do niego wyjdziesz. Np. potrafisz tworzyć motywy na bloga wordpress to wystarczy, że udostępnisz je na jakieś płatnej platformie i na tym zarabiasz. Ostatnio dosyć popularne stało się zarabianie na motywach do for internetowych, które tak naprawdę wcale trudno nie jest zrobić, gdyż większość zmian polega na zmianie kolorystyki i drobnych zmian kosmetycznych np. rozwijane panele, układ posta czy wygląd profilu. Za tego typu motywy autorzy często liczą sobie od 20 do 100 $ i co najlepsze znajdują klientów. Zaletą tego pomysłu jest to, że produkt może kupić każdy na Świecie a na 7 mld ludzi na pewno kilkadziesiąt osób to kupi.

Prowadzenie bloga

Prowadzenie bloga to tak jakbyś miał własną firmę tyle, że jeszcze nieoficjalnie. To ile zarobisz zależy przede wszystkim od tematyki jaką wybierzesz i od Twojego zaangażowania. Zarabiać możesz poprzez programy partnerskie i reklamowe takie jak np. Adsense, które płaci Ci za wyświetlane reklamy na Twoim blogu.Zarobki z reklam są różne i najlepiej zarabia branża finansowa, wiadomo dlaczego…reklamy pożyczek i banków, które dobrze płacą.Jeżeli twój blog ma dużo wyświetleń możesz zainteresować się również programami partnerskimi, które płacą na reklamowanie swoich produktów. Na zarabianiu na blogu można wyjść naprawdę bardzo dobrze, nie rzadko prowadzenie bloga pozwala na pozostawienie etatu w pracy. Więc sami widzicie, można zarabiać i to sporo. Wszystko zależy od naszego zaangażowania.

Wirtualne porady

Dużo osób ma problem z którym nie potrafi sobie poradzić i szukają pomocy u innych. Nie mówię tutaj tylko o problemach, które wymagają wizyty u psychologa, bo jeżeli nie posiadasz specjalistycznej wiedzy to bardziej możesz zaszkodzić niż pomóc. Mam na myśli np. rozwiązywaniu problemów z: urządzeniem mieszkania, wybór sukienki na imprezę, wybór samochodu, wakacji, rozwiązywaniem różnych dylematów. Pomyślisz, że to głupi pomysł ale za granicą się sprawdza i sporo jest firm, które wykonują takie usługi i dobrze na tym zarabiają.

Copywriting

Czyli pisanie tekstów na zamówienie na różne portale,fora internetowe,blogi. Jeżeli lubisz pisać i masz wenę twórczą to dobrze na tym zarobisz.

Administracja stron

Prowadziłeś forum, bloga,portal internetowy,fan page? Sporo firm szuka osób, które będą prowadziły ich strony internetowe.

Wirtualne biuro podróży

Lubisz podróże i znasz języki obce? To ten biznes może być dla Ciebie, aby dobrze na tym wyjść polecam zakupić domenę globalną po to aby znaleźć klientów na całym Świecie. Możesz tutaj zostać pośrednikiem klienta w zakupie biletów na samolot i rezerwację hotelu wraz z atrakcjami za jego pieniądze oczywiście. Proste prawda?

Drukowanie zaproszeń ślubnych

Do tego pomysłu wystarczy dusza artysty, drukarka i odpowiedni program graficzny. Koszt inwestycji jest bardzo mały a klientów możesz znaleźć na całym Świecie.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*