MyPay – zarabiaj realne pieniądze w łatwy sposób

bitcoin inwestowanie
bitcoin inwestowanie

 

Serwis MyPay poznałem całkiem przypadkiem, pomyślałem, że trafiłem na kolejny beznadziejny program, który daje zarobić dziennie maksymalnie kilka groszy. Poczytałem o nim trochę i według opinii internautów wcale nie było tak jak myślałem. Stwierdziłem, że i tutaj spróbuje swoich sił w zarabianiu przez internet, bo w sumie co mi szkodziło się przekonać prawda?Zarejestrowałem się, uzupełniłem profil i zabrałem się za zarabianie ;-).

Zarabianie w MyPay polega na wykonywaniu określonych akcji, które raz dziennie są dla nas przygotowane. Każda akcja jest inaczej wyceniana. Są akcje za które dostaniemy 0,1 zł i należy kliknąć tylko w jakiś banner i poczekać minutę ale są i akcje za 80 gr, gdzie należy podać swój adres e-mail, zarejestrować się i spędzić jakąś chwilę na stronie, pograć w grę, dać opinie i to wszystko. Proste prawda?

Więc jak widać jest na czym zarabiać. Na początku naszej przygody z MyPay dostaniemy bardzo mało akcji- 4-5 akcji. Wydaje mi się, że to pewna taktyka administracji by odsiać ludzi, którzy liczą na szybki zysk małym kosztem. W sumie ja też byłem sceptyczny bo przez 3 dni zaliczałem akcje, których wartość wynosiła 1 gr. Nie bardzo mi się to uśmiechało ale ktoś mi powiedział bym spokojnie wykonywał te akcje i po kilku dniach odblokują mi dostęp do szerokiej gamy produktów na których można będzie dobrze zarobić. Tak zrobiłem, cierpliwie wypełniałem te groszowe akcje i rzeczywiście, po jakimś czasie na moim panelu pojawiło się 20 akcji i jak policzyłem o wartości 5 zł!

Powiesz, z czego się tu cieszyć? 20 akcji za 5 zł? marny zarobek. No i masz rację ale co powiesz na to, że gdy wypełnisz tych 20 akcji, zarobisz 5 zł i zmienisz swój adres ip od nowa masz te 20 akcji i znowu możesz zarobić 5 zł? No właśnie. Masz 10 zł w ciągu 1 godziny. To jest zaleta MyPay, której mało osób dostrzega. Te same akcje możesz robić po kilka razy dziennie przyjmując strategie czyszczenia ciasteczek w przeglądarce i zmianie adresu ip(np poprzez wyłączenie rutera).

Kolejną zaletą MyPay jest bonus za aktywność. Jeśli w danym miesiącu wykonaliśmy dużą ilość akcji to możemy dostać za to nawet 153 zł!. Wartość bonusu zależy od ilości wykonanych akcji w ciągu miesiąca.Wypłaty zarobków są bardzo niskie, bo wystarczy, że zarobisz 7,50 zł i może te pieniądze przelać na swoje konto. A 7,50 zł jak widzisz można zarobić szybko.

System bonusowy przedstawia się w następujący sposób:

10 akcji50 gr
25 akcji1 zł
50 akcji2 zł
100 akcji5 zł
200 akcji10 zł
400 akcji20 zł
600 akcji30 zł
1000 akcji40 zł
1400 akcji45 zł

Jeżeli więc udało Ci się wykonać np: 100 akcji w miesiącu to dostajesz bonus za 10,25,50 i 100 akcji,czyli razem 8,50 zł.

Ile ja zarobiłem w tym programie?

Ważne pytanie. W programie jestem od początku kwietnia i do tej pory zarobiłem ponad tysiąc zł (kwota z dnia na dzień rośnie) ale ja się nie przykładałem i nie wypełniałem wszystkich akcji. Dopiero od początku maja zacząłem regularnie wypełniać akcje w tym programie. W miesiąc spokojnie można osiągnąć poziom 500 zł. A jak dojdzie bonus to nawet 650 zł będzie! Oczywiście, jeżeli się przyłożysz to i ponad tysiąc złotych wyciągniesz w miesiąc. Nikt inny Ci takich pieniędzy nie da – MyPay daje!

Jeżeli zainteresował Cię ten program zarejestruj się.

Oczywiście nie namawiam do zarabiania tutaj ale polecam przynajmniej spróbować. W internecie ważna jest dywersyfikacja zarobków. Należy zarabiać na kilku, kilkunastu programach. Polecam do swojego portfela zarobkowego dodać jeszcze MyPay, bo jest wypłacalny!

 

 

Osobiście do zarabiania w sieci polecam podchodzić w sposób, który pozwoli odpocząć naszemu portfelowi i traktować zarabianie w sieci jako dorabianie. Nie polecam nastawiać się na życie z internetu bo to jest naprawdę trudne ale możliwe, więc jeżeli jesteś początkujący to odrzuć takie myśli.

Jeżeli zainteresował Cię ten program zarejestruj się.

20 Komentarze

  1. Robię to co napisałeś i jest zysk 🙂 ale trzeba by cierpliwym. Polecam program – jest wypłacalny rzeczywiście od 7,50 zł. Pieniądze miała jeszcze tego samego dnia na koncie! 🙂

  2. konto na mypay mam już dobrze ponad rok. Ale ostatnio zauważyłam jak w perfidny sposób oszukują na BONUSIE ZA AKTYWNOSĆ. Koniec miesiąca… o godzinie 9.00 mam ponad 300 akcji i robię dalej aby dobić do 400, po południu nagle mam 250. Odejmują zeby tylko jak najmniej pieniędzy wypłacać z tytułu bonusu. Nie polecam

    • Oni nie zaliczają wszystkich akcji do bonusu. Jak zapewne zauważyłaś klikanie w linki, banery, po prostu bardzo łatwe akcje nie są zliczane. Nie odejmują. Im zależy żebyś wykonywała akcje. Świadczy o tym chociażby łatwość zniesienia bana z konta.

    • Witaj, a wykonujesz akcje sprawdzającą Twoją aktywność? Jest to akcja MP3 Konkurs – zrób kilka razy na innym ip i powinno Ci odblokować pozostałe. Serwis cały czas działa w pełni i płaci na bieżąco. Pozdrawiam. W razie problemów pisz 😉

    • Przede wszystkim polecam zacząć od akcji MP3 konkurs. Zrobić ich z 6-8. W między czasie można robić inne aby zarabiać. I poczekać aż odblokuje nam się dostęp do całej puli akcji.Pod ceną jest pasek jakości robienia akcji. Trzymaj do na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*