MyPay – zarabiaj realne pieniądze w łatwy sposób

bitcoin inwestowanie
bitcoin inwestowanie

 

Serwis MyPay poznałem całkiem przypadkiem, pomyślałem, że trafiłem na kolejny beznadziejny program, który daje zarobić dziennie maksymalnie kilka groszy. Poczytałem o nim trochę i według opinii internautów wcale nie było tak jak myślałem. Stwierdziłem, że i tutaj spróbuje swoich sił w zarabianiu przez internet, bo w sumie co mi szkodziło się przekonać prawda?Zarejestrowałem się, uzupełniłem profil i zabrałem się za zarabianie ;-).

Zarabianie w MyPay polega na wykonywaniu określonych akcji, które raz dziennie są dla nas przygotowane. Każda akcja jest inaczej wyceniana. Są akcje za które dostaniemy 0,1 zł i należy kliknąć tylko w jakiś banner i poczekać minutę ale są i akcje za 80 gr, gdzie należy podać swój adres e-mail, zarejestrować się i spędzić jakąś chwilę na stronie, pograć w grę, dać opinie i to wszystko. Proste prawda?

Więc jak widać jest na czym zarabiać. Na początku naszej przygody z MyPay dostaniemy bardzo mało akcji- 4-5 akcji. Wydaje mi się, że to pewna taktyka administracji by odsiać ludzi, którzy liczą na szybki zysk małym kosztem. W sumie ja też byłem sceptyczny bo przez 3 dni zaliczałem akcje, których wartość wynosiła 1 gr. Nie bardzo mi się to uśmiechało ale ktoś mi powiedział bym spokojnie wykonywał te akcje i po kilku dniach odblokują mi dostęp do szerokiej gamy produktów na których można będzie dobrze zarobić. Tak zrobiłem, cierpliwie wypełniałem te groszowe akcje i rzeczywiście, po jakimś czasie na moim panelu pojawiło się 20 akcji i jak policzyłem o wartości 5 zł!

Powiesz, z czego się tu cieszyć? 20 akcji za 5 zł? marny zarobek. No i masz rację ale co powiesz na to, że gdy wypełnisz tych 20 akcji, zarobisz 5 zł i zmienisz swój adres ip od nowa masz te 20 akcji i znowu możesz zarobić 5 zł? No właśnie. Masz 10 zł w ciągu 1 godziny. To jest zaleta MyPay, której mało osób dostrzega. Te same akcje możesz robić po kilka razy dziennie przyjmując strategie czyszczenia ciasteczek w przeglądarce i zmianie adresu ip(np poprzez wyłączenie rutera).

Kolejną zaletą MyPay jest bonus za aktywność. Jeśli w danym miesiącu wykonaliśmy dużą ilość akcji to możemy dostać za to nawet 153 zł!. Wartość bonusu zależy od ilości wykonanych akcji w ciągu miesiąca.Wypłaty zarobków są bardzo niskie, bo wystarczy, że zarobisz 7,50 zł i może te pieniądze przelać na swoje konto. A 7,50 zł jak widzisz można zarobić szybko.

System bonusowy przedstawia się w następujący sposób:

[table id=2 /]

Jeżeli więc udało Ci się wykonać np: 100 akcji w miesiącu to dostajesz bonus za 10,25,50 i 100 akcji,czyli razem 8,50 zł.

Ile ja zarobiłem w tym programie?

Ważne pytanie. W programie jestem od początku kwietnia i do tej pory zarobiłem ponad tysiąc zł (kwota z dnia na dzień rośnie) ale ja się nie przykładałem i nie wypełniałem wszystkich akcji. Dopiero od początku maja zacząłem regularnie wypełniać akcje w tym programie. W miesiąc spokojnie można osiągnąć poziom 500 zł. A jak dojdzie bonus to nawet 650 zł będzie! Oczywiście, jeżeli się przyłożysz to i ponad tysiąc złotych wyciągniesz w miesiąc. Nikt inny Ci takich pieniędzy nie da – MyPay daje!

Jeżeli zainteresował Cię ten program zarejestruj się.

Oczywiście nie namawiam do zarabiania tutaj ale polecam przynajmniej spróbować. W internecie ważna jest dywersyfikacja zarobków. Należy zarabiać na kilku, kilkunastu programach. Polecam do swojego portfela zarobkowego dodać jeszcze MyPay, bo jest wypłacalny!

 

 

Osobiście do zarabiania w sieci polecam podchodzić w sposób, który pozwoli odpocząć naszemu portfelowi i traktować zarabianie w sieci jako dorabianie. Nie polecam nastawiać się na życie z internetu bo to jest naprawdę trudne ale możliwe, więc jeżeli jesteś początkujący to odrzuć takie myśli.

Jeżeli zainteresował Cię ten program zarejestruj się.

20 Komentarze

  1. Robię to co napisałeś i jest zysk 🙂 ale trzeba by cierpliwym. Polecam program – jest wypłacalny rzeczywiście od 7,50 zł. Pieniądze miała jeszcze tego samego dnia na koncie! 🙂

  2. konto na mypay mam już dobrze ponad rok. Ale ostatnio zauważyłam jak w perfidny sposób oszukują na BONUSIE ZA AKTYWNOSĆ. Koniec miesiąca… o godzinie 9.00 mam ponad 300 akcji i robię dalej aby dobić do 400, po południu nagle mam 250. Odejmują zeby tylko jak najmniej pieniędzy wypłacać z tytułu bonusu. Nie polecam

    • Oni nie zaliczają wszystkich akcji do bonusu. Jak zapewne zauważyłaś klikanie w linki, banery, po prostu bardzo łatwe akcje nie są zliczane. Nie odejmują. Im zależy żebyś wykonywała akcje. Świadczy o tym chociażby łatwość zniesienia bana z konta.

    • Witaj, a wykonujesz akcje sprawdzającą Twoją aktywność? Jest to akcja MP3 Konkurs – zrób kilka razy na innym ip i powinno Ci odblokować pozostałe. Serwis cały czas działa w pełni i płaci na bieżąco. Pozdrawiam. W razie problemów pisz 😉

    • Przede wszystkim polecam zacząć od akcji MP3 konkurs. Zrobić ich z 6-8. W między czasie można robić inne aby zarabiać. I poczekać aż odblokuje nam się dostęp do całej puli akcji.Pod ceną jest pasek jakości robienia akcji. Trzymaj do na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*