CLIXSENSE jak zarabiać?

CLIXSENSE

Clixsense jest jednym z najpopularniejszych programów do zarabiania w internecie.Właścicielem strony jest Jim Grago (USA), który zajmuje się również usługami hostingowymi. Firma zarejestrowana jest na terenie Stanów Zjednoczonych, a działa już od 2007 roku. Na dzień dzisiejszy jest 7 mln uczestników. Strona jest w j. angielskim ale nie ma problemu w poruszaniu się po niej, wystarczy włączyć automatyczne tłumaczenie strony i gotowe.

W tym programie możemy zarabiać:

  • oglądając reklamy 
  • wypełniając ankiety
  • wypełniając zadania zwane taskami
  • wypełniając zadania
  • oglądaniu video
  • czy graniu w grę zwaną ClixGrid, w której można zarobić 10 $ dziennie.

Clixsense jest dostępny z poziomu strony internetowej, nie potrzeba instalować żadnego oprogramowania.

Co do zarobków. Są różne i przede wszystkim zależą od naszego podejścia do sprawy. Jeżeli sumienie oglądamy reklamy, wypełniamy ankiety i robimy taski to dziennie jesteśmy w stanie wyciągnąć 10$ bez poleconych. Początki w tym programie nie są łatwe gdyż nie dostajemy dużo do roboty ale z czasem zadań i ankiet jest o coraz więcej i są coraz droższe, więc warto być cierpliwym.

Ile zarabiamy na poszczególnych zadaniach.

Oglądając reklamy:

Tutaj zarobki wahają się od 0,001$ do 0,02 $ w zależności od reklamy. Czas jaki należy poświęcić to 0d 1s do 60s na reklamę i tyle. Nie musimy klikać w wyświetloną stronę. Wystarczy, że przez określony czas będzie się wyświetlać. A ile czasu ma się wyświetlać poinformuje nas pasek u góry ekranu, który odlicza potrzebny do zaliczenia czas.

Wypełnianie ankiet:

Tutaj jest różnie,  wartość od około $ 0,80 za wypełnienie ankiety wzwyż. Dziennie może wpaść kilka ankiet. Co ważne w tym punkcie? Należy umiejętnie wypełnić profil SURVEYS PROFILEBy dostać jak najwięcej zaproszeń do ankiet należy najlepiej zaznaczyć:

  • mam dzieci
  • decyduje o zakupach w gospodarstwie domowym
  • żonata/żonaty

W ankietach odpowiadać, że mam dzieci, decyduje o zakupach itd. Ogólnie polecam w większości odpowiadać na tak w pytaniach gdyż w ten sposób zmniejszymy ilość odrzuceń przez system.

Członkostwo w programie jest darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. Wystarczy,że Twoje konto nie będzie aktywne przez okres 3 miesięcy a zostanie automatycznie usunięte z serwisu.

Próg wypłaty:

Wypłata zgromadzonych środków jest dostępna od poziomu 8$ (dla kont premium 6$).

WYPŁATA W CLIXSENSE, ZLECENIE WYPŁATY

clixsense topolecam.com.pl
topolecam.com.pl

Fajnym dodatkiem jest wtyczka do przeglądarek internetowych, która na bieżąco informuje nas o nowych zadaniach

wygląda to w ten sposób:

Pracując regularnie w programie dzienne zarobki mogą sięgać nawet 100 zł. Warto tutaj również rozbudować swoje konto o poleconych, które też dużo daje.

Wątek będę regularnie aktualizował i chwalił się swoimi zarobkami. W ten sposób i siebie odpowiednio zmotywuje.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*