300 zł za konto w mBanku!

300 zł za ekonto mbank

Jesteś na etapie wyboru konta bankowego? Polecam Ci przyjrzeć się ofercie jaką przygotował mbank dla nowych klientów – eKonto. Powiem Wam, że pozytywnie mnie zaskakuje. Wszystko za 0 zł a do tego zwracają 300 zł w ciągu 6 miesięcy gdy spełnimy minimalne warunki. Wygląda to lepiej niż nie jedna lokata. Polecam zwłaszcza parą, które mają osobne konta. Dostać dwa razy 300 zł nieźle może nas poratować w zbliżające się wakacje. Za taką kwotę spokojnie zatankujemy samochód i pojedziemy gdzie tylko chcemy.

Do kiedy trwa promocja?

Do promocji można przystąpić od 20.04.2017 do 31.05.2017 r.
Promocja trwa od 20.04.2017 do 31.01.2018 r.

O co chodzi tak w ogóle?

Aby otrzymać 300 zł zwrotu (50 zł x 6), należy w każdym z 6 miesięcy:

 • zalogować się min.
  raz do aplikacji mobilnej,
 • zapewnić min. 1 000 zł
  jednorazowego wpływu
  na rachunek,
 • wykonać transakcje
  kartą / BLIK-iem łącznie
  za min. 250 zł.

Wymagania jak widzicie nie są strasznie wygórowane. 1000 zł jednorazowego wpływu można zlecić z innego naszego konta bankowego na czas trwania promocji a wydanie 250 zł kartą lub BLIK-iem nie stanowi w dzisiejszych czasach żadnego problemu. Jak dobrze wiecie, wystarczy pójść dwa razy na dobre zakupy do supermarketu bądź zatankować paliwo i już mamy spełnione warunki.

Oczywiście polecam zapoznać się przede wszystkim z regulaminem promocji przed przystąpienie do niej. Jest to ważne dlatego aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Może się przecież zdarzyć, że cały czas wydaje Ci się, że spełniasz wymagania promocji kiedy np. w regulaminie jest zastrzeżenie, że promocja nie obejmuje płatności za paliwo i alkohole.

Tutaj macie link do promocji: kliknij!

Konto mbiznes link

Konto mbiznes z księgowością link

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*